Apie mus

Mūsų Istorija

Mūsų kelionė prasidėjo su meile gamtai ir noru dalintis ja su kitais. Nuo pat pradžios buvome tikrieji lauko nuotykių entuziastai, kurie suprato, koks ypatingas ir gyvybingas gali būti laikas praleistas gamtoje. Tai buvo šaltinis mūsų įmonės įkūrimui.

prieš kelerius metus, mes po truputį pradėjome organizuoti lauko pramogas ir žaidimus mūsų draugams ir šeimai. Mūsų pramogos tampa vis populiaresnės, ir mes pastebime, kaip jos keičia žmonių laisvalaikius. Tai buvo mūsų paskata augti ir plėtoti mūsų paslaugas platesnei auditorijai.

Dabar, su neįkainojama patirtimi, mes turime garbę būti vieni iš geriausių lauko pramogų teikėjų mūsų regione. 

Mūsų Vizija

Mūsų vizija yra plėtoti meilę gamtai ir lauko pramogoms bei suteikti kiekvienam galimybę išgyventi įspūdžius bei puikius prisiminimus lauke. Mes norime, kad visi žmonės suprastų, koks svarbus yra laikas praleistas lauke gerų draugų ar šeimos apsuptyje, ir kiek daug gali suteikti gamta.

Mes siekiame tapti pirmuoju pasirinkimu tiems, kurie ieško pramogų gamtoje ir įdomių bei linksmų lauko žaidimų. Norime būti keliais, kuriais žmonės eina, norėdami pasinerti į lauko nuotykių pasaulį ir pamatyti, kiek graži ir įdomi gali būti gamta.

Be to, mes užsisakome prisidėti prie aplinkos saugumo ir tvarumo. Mes siekiame minimalizuoti mūsų poveikį gamtai ir skatiname visus mūsų klientus daryti tą patį.

Mūsų tikslas – suteikti jums ne tik pramogą, bet ir nepakartojamą patirtį, kuri padės jums atsikratyti streso ir prisiminti puikius įspūdžius. Mes tikime, kad kiekvienas yra laisvas pasirinkti nuotykį, ir mes esame čia, kad jums padėtume tai įgyvendinti.

“ Dėkojame, kad esate dalis mūsų kelionės ir pasirinkote mūsų paslaugas. Mes tikimės, kad kartu galėsime kartoti ir dalintis nuostabiomis akimirkomis lauke. ” – Žaidimų Dūzgių komanda.

Kodėl rintkis būtent ŽAIDIMŲ DŪZGES?

Pristatymas visoje Lietuvoje

100% pinigų grąžinimo garantija

Online pagalba 24/7

Atsiliepimai Apie Mus

Aš ir mano draugai neseniai dalyvavome jūsų organizuojamame lauko žaidimų renginyje, ir tai buvo tiesiog nepakartojama patirtis! Mes visi patyrėme neįtikėtiną smagumo šūvį žaisdami Jūsų lauko žaidimus. Instrukcijos buvo labai profesionalios. . Tai tikrai puikus būdas pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir patirti nuotykį gamtoje. Mes jau planuojame naujas šventes ir tikrai kreipsimės dar ir dar!.

Emilė

Aš norėčiau padėkoti jūsų komandai už neįtikėtiną pramogą, kurią mes patyrėme organizuojamame šeimos renginyje. Tai buvo puikus būdas atsipalaiduoti. O kiek JUOKO buvo :D. O patirtis karštame kubile buvo labai gera. Po kopetėlių golfo ir kitų pramogų, hidro masažas buvo pats tas!!! Ačiū jums už šią nepakartojamą patirtį..

Viktorija

Geriausiai įvertinti lauko žaidimai

Žiedų mėtymas
5.00 out of 5
15.00
SKYLĖ SIENOJE
5.00 out of 5
35.00
Šešiakampiai
0 out of 5
25.00

Daugiausiai rezervuotų lauko žaidimų

SKYLĖ SIENOJE
5.00 out of 5
35.00
KOPETĖLIŲ GOLFAS
0 out of 5
30.00
JENGA
0 out of 5
20.00

Naujausi lauko žaidimai

Šešiakampiai
0 out of 5
25.00
JENGA IR DOMINO
0 out of 5
25.00
SKYLĖ SIENOJE DVIEMS
0 out of 5
35.00
0
+
Nuvažiuotų km
0
val.
ONLINE PAGALBA
0
%
PATENKINTŲ ŽAIDĖJŲ